/
/
10 серпня ми святкуємо День будівельника!

10 серпня ми святкуємо День будівельника!

У цей день вшановують представників, мабуть, самої мирної професії. Які в буквальному сенсі будують майбутнє, змінюють світ, створюють комфорт навколо нас.

І ми дуже раді, що своє покликання ми знайшли саме в цій гордій і надійної професії - будівельник. За 10 років наша компанія побудувала багато різних об'єктів. І в кожен з них ми вкладаємо весь свій талант і досвід, прагнення зробити життя кращим і надійнішим.

Бажаємо будівельникам міцного здоров'я та невичерпного натхнення!

І нехай у кожного з нас все в житті будується добре: і особисте щастя, і сімейне благополуччя, і ділові перспективи. Нехай небо над головою буде мирним, дух і здоров'я міцними, а все інше кожен з нас побудує сам!

З Днем будівельника!

31 грудня 2016

ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ!

Нехай Новий Рік буде насичений новими проектами, творчими ідеями, добрими новинами і професiйними успіхами!
28 грудня 2016

Повідомлення про зміну вартості

Повідомляємо, що Продавець Облігацій ПАТ «ЗНВКІФ «ГЕОС ГЛОРІЯ», від імені та в інтересах якого діє ТОВ «КУА «СІТІ ЕССЕТ МЕНЕДЖМЕНТ», встановлює нижчевказану вартість однієї Облігації відповідних серій Облігацій житлово-офісно-торговельного комплексу з підземним паркінгом на проспекті Перемоги, 90/1 у Шевченківському районі м. Києва для Інвесторів, що придбали вказані Облігації до 28.12.16 року.