Житлово-офісний комплекс Gloria Park

«Глорія Парк» - сучасний комфортний комплекс бізнес класу, який складається з двух чотирнадцятиповерхових житлових будинків з власною інфраструктурою та прибудинковою територією та одного п'ятиповерхового.

Новий сучасний ЖК «Глорія Парк» будується в одному з найбільш зручних для життя районів Києва. Це унікальна пропозиція для тих, хто віддає перевагу збалансованому поєднанню доступної ціни і високої якості, а у власному житті цінує, перш за все, комфорт і практичність. У Gloria Park вже зараз можна купити одно-, двох-, трьох-і чотирьох кімнатні квартири від забудовника в рострочку , а також офісну і торговельну нерухомість, яка розташовуватиметься в окремому будинку на території комплексу.

Купуючи квартиру в Gloria Park, ви отримуєте:
  • Квартиру в сучасному житловому комплексі, який проектувався з метою створити максимально комфортні умови для життя з урахуванням новітніх технологій і вимог безпеки. Кожна квартира в новому комплексі - це ідеальне просторове рішення з раціональними плануваннями, високими стелями і унікальними видовими характеристиками.

Самі будівлі створюються з використанням екологічно чистих і безпечних матеріалів, сертифікованих за українськими і західними стандартами якості і володіють відмінними теплозберігаючими, ізоляційними і зносостійкими характеристиками.

  • Квартиру в комплексі з власною інфраструктурою. Сюди включена теплова електростанція, багатомісний паркінг, облаштована прибудинкова територія з трьома дитячими майданчиками, системою охорони та іншими необхідними для життя об'єктами.
  • Квартиру в зручному районі в безпосередній близькості від центру Києва. GloriaPark розташований поруч зі станцією метро «Нивки», на проспекті Перемоги. Транспортна розв'язка дозволяє протягом декількох хвилин добратися не тільки в будь-який куточок міста, а й за його межі. Крім того, в межах району сконцентровані всі найважливіші об'єкти, включаючи продуктові магазини, торгові центри, дитячі установи, лікувальні заклади і багато іншого. І, нарешті, поблизу від «Глорія Парк» знаходиться парк «Нивки» - одне з кращих місць для відпочинку і заповідний острівець Києва.
  • Квартиру в Шевченківському районі Києва за доступною ціною. А гнучкі умови покупки припускають індивідуальний підхід до кожного клієнта. Наприклад, ви можете придбати нерухомість в розстрочку, коли перший внесок складе всього 30%. Для покупців розроблена також система знижок.
  • Вигідну інвестицію. Не таємниця, що покупка нерухомості - одне з найбільш надійних засобів, щоб зберегти і примножити свої гроші. Зараз ви можете придбати в ЖК Gloria Park квартиру або офісне приміщення за дуже вигідною вартості. При цьому нерухомість в Шевченківському районі, в центрі Києва, в районі, який активно розвивається і вдосконалюється, який бездоганно підходить і для життя, і для бізнесу, надалі буде тільки рости в ціні.

Дізнатися детальніше, як купити квартиру на проспекті Перемоги в центрі Києва, можна у відділі продажів ЖК Gloria Park: (044) 227 00 20


19 червня 2018

Квартири з документами!

Продаж квартир з документами в повністю заселеному житловому комплексі "Глорія Парк"