/
Інфраструктура

Інфраструктура

Купити квартиру в «Глорія Парк» - значить купити квартиру в центрі Києва. Ви станете не просто власником нерухомості, ви станете власником комфортного та сучасного житла, яке одночасно є інвестицією, яка гарантує прибуток.

ЖК Gloria Park будується в Шевченківському районі на перетині проспекту Перемоги і маленькою вулички Олександрівська. Район, який кияни знають як «Нивки», сьогодні являє собою житловий масив з розвиненою сучасною інфраструктурою. І зараз цей район, який у багатьох асоціюється з однойменною заповідним парком, відповідає вимогам навіть найвимогливіших мешканців.

Транспорт:

  • «Глорія Парк» знаходиться на проспекті Перемоги, який перетинає практично половину правобережного Києва і тягнеться від площі Перемоги до самого Брест-Литовського шосе. Наявність такої ключової магістралі дозволяє за кілька хвилин дістатися практично в будь-який кінець міста.
  • У 100 метрах від комплексу «Глорія Парк» знаходиться станція метро «Нивки». Тут же розташовані зупинки громадського транспорту, провідного в усі напрямки.

Продукти і шопінг:

  • Найближчий продуктовий супермаркет  «Фуршет») розташований всього в 150 метрах від комплексу Gloria Park. У радіусі 2 км знаходяться також три великих магазину «Сільпо». А пройшовши три квартали, ви потрапите на один з найбільших ринків міста - «Нивки». Крім того, в довколишніх кварталах знайдеться безліч дрібних продуктових крамниць і фірмових магазинчиків.
  • Увагу жінок, безсумнівно, приверне магазин косметики, що знаходиться в сусідньому будинку. А чоловікам, мабуть, більше припадуть до душі магазини мобільної техніки та електроніки, розташовані на перетині пр- ту Перемоги та вул. Туполєва. У безпосередній близькості можна також знайти, наприклад, магазин побутової техніки, салон килимів і безліч інших спеціалізованих торгових точок.

Відпочинок та дозвілля:

  • Одна з головних переваг ЖК «Глорія Парк» - це близькість до заповідного парку «Нивки». Величезна зелена територія з чистими озерами, красивими алеями і тінистими деревами дозволить проводити незабутні вечори в колі родини або друзів. У глибині парку розташований коцерт-хол Allegro і боулінг-клуб. Варто також відзначити, що недалеко від комплексу Gloria Park знаходиться «КиївЕкспоПлаза», клуби та безліч популярних ресторанів.

Здоров'я і краса:

  • У 10 хвилинах їзди від комплексу «Глорія Парк» знаходяться багатопрофільна міська лікарня № 5, а також дитяча клінічна лікарня. В одному з сусідніх будинків розташовані аптека і салон «Оптика». В цілому ж , в найближчих кварталах можна відшукати безліч аптек, стоматологічних кабінетів і навіть ветеринарну лікарню.
  • Трохи прогулявшись, ви потрапите в спортивний комплекс «Атек» або клуби Energy GYM і «Фітнес Олімп». Ну а жінки, звичайно, будуть задоволені великою кількістю салонів краси.

Для дітей:

  • У радіусі 800 м від Gloria Park знаходяться 3 дитячих садка, в одному з яких (№ 647 ), до речі, малюкам викладають англійську мову і хореографію. У середніх навчальних закладах також нестачі не відчувається. Так, поблизу розташовані дві загальноосвітні школи, одна спеціалізована - з поглибленим вивченням української мови та літератури, а також гімназія з більш ніж 75 -річної педагогічної історією. Крім цього недалеко від «Глорія Парк» знаходяться три бібліотеки, книжковий і спортивно -технічний клуби.