/
/
​ЖК Gloria Park: інвестори секції Г роблять ремонти у своїх квартирах

​ЖК Gloria Park: інвестори секції Г роблять ремонти у своїх квартирах

Ступінь готовність секції Г дозволила приступити до ремонтних робіт у квартирах. У той же час в секціях другої черги проводяться внутрішні комунікації, закінчуються роботи з периметральної кладки і утеплення фасаду. У секції Є і І третьої черги закінчилися роботи з пальового поля, а в секції Д робиться периметральна кладка.
1 черга

Тривають активні роботи по влаштуванню прибудинкової території. У секції Г встановлені радіатори і вже більше 20 інвесторів роблять ремонти у своїх новеньких квартирах.

Крім того, закінчується процедура передачі будинку на баланс експлуатуючої організації.

2 черга

У секції В на фінальному етапі знаходяться роботи з підключення внутрішніх комунікацій. Зараз ведуться оздоблювальні роботи в місцях загального користування та утеплення фасаду - 60% готовності. А також, триває декоративна штукатурка фасаду.

У секції Б весь вересень велися активні фасадні роботи, в результаті яких підходить до завершення утеплення фасаду мінеральною ватою. Також будівельники приступили до прокладання комунікацій.

У секції А закінчуються роботи з периметральної кладки на останніх поверхах. В даний час вже розпочато підготовчі роботи з утеплення фасаду.

3 черга

В даний час в секції Д активно робиться периметральна кладка.

У секції Є завершені роботи з пальового поля і почалася підготовка до заливання монолітної плити паркінгу.

У секції І після завершення робіт з пальового поля будівельні роботи вийшли на рівень паркінгу, де в даний момент заливаються пілони паркінгу.

19 червня 2018

Квартири з документами!

Продаж квартир з документами в повністю заселеному житловому комплексі "Глорія Парк"