/
/
Повідомлення про початок погашення облігацій I черги будівництва

Повідомлення про початок погашення облігацій I черги будівництва

ТОВ «Київресурсбуд» (код за ЄДРПОУ 34487783, надалі – Товариство), яке є емітентом іменних цільових облігацій серії «А», «В», «F», «G» відповідно до зареєстрованого 07.03.2014 року Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку Проспекту емісії облігацій, який був опублікований в виданні «Відомості НКЦПФР» №54 (1807) від 20.03.2014 (далі – Проспект емісії) та на виконання рішення (№1 від 28.01.2016р.) Директора Товариства Загоруя Сергія Вікторовича, повідомляє власників іменних цільових облігацій серії «А», «В», «F», «G» (власників Лотів та ін.) про здійснення дострокового погашення Товариством іменних цільових облігацій серії «А», «В», «F», «G», у зв`язку з достроковим завершенням будівництва об’єкта житлового будівництва секція «Л», «Г» (І черга) «Житлово-офісного-торговельного комплексу з підземним паркінгом за адресою: проспект Перемоги, 90/1 в Шевченківському районі м. Києва», підписанням Акту готовності об’єкта будівництва, отриманням Сертифікату, що засвідчує відповідність закінченого будівництва об’єкта, виданого Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, а також отриманням поштової адреси будинку секції «Л», якому присвоєно поштову адресу: Київ, вул. Невська, 2-Л та будинку секції «Г», якому присвоєно поштову адресу:Київ, вул.Невська, 4-Г

Погашення іменних цільових облігацій серії «А», «В», «F», «G» починається 09 лютого 2016 року і закінчується 16 січня 2017 року (включно). Товариство додатково повідомляє, що дострокове погашення випуску іменних цільових облігацій серії «А», «В», «F», «G» здійснюється на умовах визначених Проспектом емісії цільових облігацій ТОВ «Київресурсбуд».

З 09 лютого 2016 р. по 16 січня 2017 року власникам облігацій серії «А», «В», «F», «G» емітента ТОВ "Київресурсбуд" необхідно пред'явити вказані облігації до погашення, підписавши розпорядження на списання цінних паперів в депозитарних установах (зберігачів цінних паперів) на рахунок в цінних паперах емітента в ПрАТ "Національний депозитарій цінних паперів" №100024-UA70010985, підписати акти прийому-передачі квадратних метрів для оформлення документів, що встановлюють право власності на квартири (нежитлові приміщення).

Звертаємо Вашу увагу на те, що погашення облігацій і підписання актів прийому-передачі відбуватиметься тільки після повної оплати Вами вартості Лота облігацій і оплати додаткових метрів, за результатами обмірів.

У зв’язку з вище зазначеним, пропонуємо всім власникам цінних паперів серії «А», «В», «F», «G» прибути до відділу продажів ТОВ «Київресурсбуд» за адресою: м. Київ, проспект Перемоги 90/1, для підписання всіх необхідних документів попередньо узгодивши час Вашого візиту за тел.050-357-65-98 не раніше 09.02.16р. та після виконання вищевказаних умов.

19 червня 2018

Квартири з документами!

Продаж квартир з документами в повністю заселеному житловому комплексі "Глорія Парк"