/
/
Житлово-офісний комплекс на пр. Перемоги, 90/1 в Шевченківському (м. Нивки)

Житлово-офісний комплекс на пр. Перемоги, 90/1 в Шевченківському (м. Нивки)

​«Глорія Парк» - сучасний комфортний комплекс бізнес класу, який складається з двух чотирнадцятиповерхових житлових будинків з власною інфраструктурою та прибудинковою територією та одного п'ятиповерхового. Першу чергу будівництва планується завершити вже в 3 кварталі 2015 року.

У ЖК «Глорія Парк» можна придбати просторі, затишні квартири: одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні. Як і у всіх сучасних будівельних рішеннях компанії Geos, планування квартир відзначаються комфортом і раціональністю. А зручна інфраструктура житлового комплексу включатиме багатомісний паркінг, власну теплову станцію, облаштовану прибудинкову територію з дитячим майданчиком та інші, необхідні для комфортного життя об'єкти.

dsc_0155.jpg

Ще одне безперечна перевага нового житлового комплексу - зручне місце розташування. Транспортна розв'язка дозволяє за кілька хвилин дістатися у центр міста, як на власному автомобілі, так і за допомогою суспільних комунікацій (метро, понад 15 наземних маршрутів). У безпосередній близькості знаходяться торгово-розважальні центри і продуктові магазини, аптеки, поліклініка, дитячі заклади. Але, головне, неподалік від «Глорія Парк» розташовується одне з найкращих місць відпочинку і заповідний острівець Києва - парк « Нивки».

Купити квартиру в житловому комплексі «Глорія Парк» можна вже зараз!

Відділ продажу: +380 (44) 227 00 20

19 червня 2018

Квартири з документами!

Продаж квартир з документами в повністю заселеному житловому комплексі "Глорія Парк"