/
/
Комплекс Gloria Park став переможцем конкурсу "Житло 2014"

Комплекс Gloria Park став переможцем конкурсу "Житло 2014"

За підсумками Всеукраїнського конкурсу «Житло 2014» житлово-офісний комплекс Gloria Park визнаний переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс Києва бізнес класу». Забудовником комплексу є Будівельна компанія Geos. Комплекс будується за адресою проспект Перемоги, 90/1. Першу чергу будівництва планується завершити в 3 кварталі 2015 року.

24 березня відбулося підведення підсумків всеукраїнського конкурсу «Житло -2014», в якому брали участь кращі будівельні проекти Києва та України. Протягом декількох місяців професійне журі, до складу якого увійшли, в тому числі, представники Мінрегіонбуду, Конфедерації будівельників України, Земельного союзу України, АСНУ, Асоціації «Всеукраїнський союз виробників будматеріалів», проводило експертну оцінку номінантів.

Об'єкти нерухомості пройшли ретельну перевірку. У ході оцінки був вивчений цілий комплекс параметрів, що визначають належність об'єкта нерухомості до того чи іншого класу. У тому числі, генеральний план і проект, якість і безпеку будівельних матеріалів, насиченість зовнішнього і внутрішнього інфраструктури, планування і видові характеристики квартир, темпи та терміни будівництва, і багато іншого.

19 червня 2018

Квартири з документами!

Продаж квартир з документами в повністю заселеному житловому комплексі "Глорія Парк"