/
/
ЖК Gloria Park підкорює «олімпійські» вершини

ЖК Gloria Park підкорює «олімпійські» вершини

За підсумками конкурсу «Український будівельний олімп», які стали відомі в серпні, ЖК Gloria Park визнаний переможцем в номінації «Доступне житло європейського рівня».

Організатори програми «Українські національні премії» озвучили переможців 2014 року в будівельному сегменті. Відзначимо, що в аналітичний центр, який проводив аналіз та оцінку лауреатів, входять загальновизнані професіонали будівельного ринку і представники громадських організацій. Лауреати вибираються на підставі всебічного моніторингу та експертного аналізу, як самих об'єктів нерухомості, так і компаній-забудовників.

Дуже приємно, що наш житловий комплекс виявився в числі переможців. Мабуть, назва номінації - «Доступне житло європейського рівня», багато в чому відображає безумовні переваги Gloria Park. Це і висока якість будівництва, і сучасний фасад, і упорядкована прибудинкова територія, відмінні характеристики квартир і, звичайно, зручне місце розташування.

Це вже не перша нагорода ЖК GloriaPark. В березні 2014 комплекс переміг у всеукраїнському конкурсі «Житло» в номінації «Кращий житловий комплекс Києва бізнес класу».

19 червня 2018

Квартири з документами!

Продаж квартир з документами в повністю заселеному житловому комплексі "Глорія Парк"